Dzieje się

Gala Projektantek Sukcesu – finał 4. edycji akcji społecznej „Jestem KOBIETĄ SUKCESU”- sama definiuję swój SUKCES

Marta Osuch & Agnieszka Rejowska to dwie przyjaciółki które połączyła pasja do psychologii i zainteresowanie rozwojem osobistym kobiet. Poznały się w ławce studenckiej na SGH, gdzie kończyły podyplomowe studia z Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Dziś są psychologami i założycielkami Projektantek Sukcesu, które z wielką przyjemnością wspierają inne kobiety na początkach ich kariery zawodowej. Dodatkowo wyróżniają ambasadorki, które odniosły wielki sukces inspirując inne kobiety.

PS4_00533_s

Fot. M.Szacho/Fototaxi.pl. Na zdjęciu: Marta Osuch, Marta Rodzik, Malwina Kurzawa, Agnieszka Rejowska

27 października 2018 roku o godz. 18.30 w Warszawie przy ul. Mysia 3 odbyła się gala Projektantek Sukcesu, była to finałowa IV edycja akcji społecznej „Jestem kobietą sukcesu”.

Do projektu zapraszane są kobiety spełnione w życiu, mające ciekawą pracę, w której się realizują, pasję, robią rzeczy, które sprawiają, że czują się szczęśliwe. Ambasadorki to kobiety świadome siebie oraz mające odwagę opowiedzieć swoją historią i wspólnie z nami szerzyć ideę kobiet sukcesu ideę akcji. W każdej edycji dbają o różnorodność wśród Ambasadorek. Kobiety Sukcesu są w różnym wieku, pełnią różne role społeczne, mają ciekawe pasje czy interesującą pracę zawodową. Dlatego nie mogło zabraknąć takich ambasadorek jak :

Alina Strześniewska – Prezes Zarządu MFM Sp. z o.o. (Radio Kolor).

Adrianna Palka – trener personalny;

Katarzyna Krupa – prezenterka telewizyjna, reporterka, tancerka;

Renata Rood – tłumacz;

Ewa Prończuk-Kuziak – malarka;

Lan Bui-Wrzosińska – psycholog;

PS4_00741_s

fot. M.Szacho/Fototaxi.pl. Na zdjęciu: Marta Osuch i Agnieszka Rejewska wraz z Ambasadorkami i prowadzącym galę

W tym roku galę poprowadził Wojciech Litwiniuk, a wieczór umilił swoim wokalem artysta Filip Mettler.

Dzięki takim akcjom społecznym kobiety będą mogły wymienić się swoimi spostrzeżeniami na temat pracy w grupie jak i pracy indywidualnej. Na gali mogliśmy wysłuchać czym dla ambasadorek jest Sukces.  Nie przejmuję się rzeczami na które, nie mam wpływu- takim mottem mobilizowała kobiety Pani Renata Rood- jedna z ambasadorek.

Akcję społeczną „Jestem KOBIETĄ SUKCESU. Sama definiuję swój „SUKCES” wspierają :
Edyta Bartkiewicz Fotografia, Pracownia Stylu Eweliny Kowalczyk, Carolina Gawron, Couture, ENNBOW, Salon In Harmony, Radio Kolor, Business Magazine, Grupa Kreatywna Bdb+, Strefa Zdrowia Wilanów, Holmes Place Spa, Bio Oleo, Mysia 3, Centrum Innowacji SWPS, Druk Firmowy, MSvideos.pl, W wonnej chwili, Le Rendez-Vous, Centrum medyczne Dynasplint.

4 myśli w temacie “Gala Projektantek Sukcesu – finał 4. edycji akcji społecznej „Jestem KOBIETĄ SUKCESU”- sama definiuję swój SUKCES”

  1. Super akcja promująca odważne, przebojowe kobiety sukcesu. Uważam, że każda kobieta ma w sobie siłę, aby odnaleźć sukces, czasem potrzebuje do tego odrobinę wsparcia i przychylnych przyjaciół. Ja od kilku lat prowadzę bloga o modzie http://www.womandotstyle.wordpress.com dla kobiet, a od niedawna również dla mężczyzn http://www.mandotstyle.wordpress.com. Mam nadzieję, że kiedyś uda mi się odnieść taki sukces jak nasze bohaterki.

    Polubione przez 2 ludzi

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s