Pasja gwiazd

Ida Cupas o pasji, modzie i śpiewaniu

Ida Cupas – pół greczynka, pół polka. Mieszka w Warszawie i to tam studiuje, pracuje oraz zajmuje się prowadzeniem social media dla firmy kosmetycznej. Jej pasją jest prowadzenie bloga, nad którym pracuje już kilka dobrych lat. Moją uwagę zwróciła niebanalnymi stylizacjami, potrafi świetnie łączyć klasykę z najmodniejszymi trendami. Dziewczyna wielu talentów, kocha także śpiewać, regularnie prowadzi vlogi na YouTube, a my się zastanawiamy – kiedy ona ma na to wszystko czas?! Zobaczcie co Ida opowiedziała nam o sobie!

42611620_1774486329335602_9163691679570460672_n

Fot. Aneta Walus Photography

Czym jest dla Ciebie pasja i jaką masz pasję w życiu?

Pasja, to jest coś, czemu się poświęcasz w 100% i oddajesz temu swoje całe serce. Moją pasją jest między innymi śpiewanie, choć dawno niczego nie publikowałam w sieci (może czas to zmienić!) oraz moda. Uwielbiam prowadzić swoje portale społecznościowe i pomagać innym dziewczynom poprzez dawanie im wskazówek, w jaki sposób można fajnie się bawić modą.

Czy śpiewanie odziedziczyłaś po rodzicach/rodzinie – i jak wyglądały pierwsze Twoje kroki wokalne?

Mój tata jest muzykiem. Gra w zespole Wilki i to on zaraził mnie swoją pasją do muzyki. Rodzice wysyłali mnie na rytmikę, na lekcje pianina, a później na lekcje śpiewu. Choć przyznam szczerze, że kiedyś Sidney Polak pokazał mi podstawowe ruchy w graniu na perkusji i na maksa się nią zajarałam.

Moda- skąd pomysł na blog o modzie, stylizacjach?

Od zawsze uwielbiałam się nią bawić i pokazywać to ludziom poprzez zamieszczanie zdjęć w sieci. Jednak nie mam pojęcia, w jaki sposób obudziło się moje zainteresowanie do mody, ponieważ nikt w mojej rodzinie aż tak się nią nigdy nie interesował. Choć mama zawsze opowiadała, że kiedyś była najlepiej ubraną nastolatką w szkole haha! Może podświadomie mnie tym zaraziła.

44259729_1804729436311291_9049369541460623360_n

#totallook TALLY WEiJL

Kto jest inspiracją dla Ciebie ?

Na pewno rodzice. Podziwiam ich postawę do życia i to, jaki mają bagaż doświadczeń.

Czy czujesz się spełniona czy dopiero się spełniasz?

Oj, do spełnienia jeszcze daleka droga. Stety i niestety nałożyłam na siebie sporą presję. Chciałabym po prostu dużo więcej osiągnąć, doświadczyć i wspinać się coraz szybciej i coraz wyżej. W końcu apetyt rośnie w miarę jedzenia, co jest dobre, jak i niedobre, ponieważ mam strasznie duże wymagania wobec siebie.

Czy trudno jest pogodzić pracę, blog i śpiew?

Na pewno nie jest łatwo, ale kto mówił, że będzie! Złotym środkiem jest po prostu dobra organizacja. Sama się jeszcze uczę dobrze organizować swój własny czas, ale ostatnio całkiem dobrze mi z tym idzie.

Jakie jest Twoje największe marzenie?

Nagrać własną płytę i pojechać w trasę koncertową – wtedy czułabym 100% spełnienia 🙂 Oraz sesja zdjęciowa do magazynu Vogue!

2 myśli w temacie “Ida Cupas o pasji, modzie i śpiewaniu”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s