Dzieje się

IV edycja plebiscytu Lwice Biznesu z udziałem gwiazd

03 grudnia 2018 odbyła się jedna z najważniejszych gal biznesu w Polsce. Pomysłodawczynią gali jest wydawca i redaktor naczelna kwartalnika Law Business Quality jest Ilona Adamska. Prawie 250 osób wzięło udział w finale 4. edycji plebiscytu Lwice Biznesu organizowanego przez magazyn Law Business Quality.

ilona

fot.: Paweł Wodzyński, na zdjęciu Ilona Adamska

Wśród Gości zgromadzonych w hotelu Mercure Warszawa Grand pojawiło się sporo gwiazd, m.in. Grażyna Wolszczak, Anna Wyszkoni, Tamara Arciuch, Bartek Kasprzykowski, Mateusz Damięcki, Anna Korcz, Monika Zamachowska, Dominika Gwit – Dunaszewska, Monika Janowska. Ta gala była wyjątkowa bo po raz pierwszy nagrodzono panów. Przepiękne statuetki w kształcie serca trafiły do gwiazd o wielkim sercu za działania społeczne i charytatywne. W tym roku za m.in. działalność fundacji Luberty Pomagają statuetka trafiła do Ewy i Tomka Lubertów.

Wieczór umilił Nam pokaz mody marki EVERYDAYOFFICIAL, stworzonej przez dwie wyjątkowe kobiety: Agatę Ślazyk i Annę Bojarską. W roli modelek wystąpiły czytelniczki magazynu LAW BUSINESS QUALITY oraz pacjentki i podopieczne Stowarzyszenia „Niebieski Motyl”, które pomaga kobietom chorym na raka jajnika.

– Od samego początku pokazowi przyświecała idea pokazania, że wszystkie jesteśmy piękne. Bez względu na wiek, rozmiar ubrania czy chorobę, z którą się zmagamy. Dlatego w pokazie wystąpiły dziewczyny w wieku od 30 do 65 lat. Bezapelacyjnie podbiły serca zgromadzonych gości. – mówi Ilona Adamska, pomysłodawczyni pokazu.

ilona 2

fot.: Paweł Wodzyński

Po pokazie odbyła się licytacja trzech sukienek, którą poprowadził aktor Jan Szczygieł. Udało się zebrać prawie 5.000 zł. Pieniądze zasilą konto Stowarzyszenia „Niebieski Motyl”.

W ROLI MODELEK WYSTĄPIŁY:

Krystyna Bałakier
Lidia Michalska
Małgorzata Horyń-Olszewska
Sylwia Woźniak-Kryszak
Anna Hamela
Irena Frąckiewicz
Dagmara Biros-Banaś
Jolanta Makulska
Izabela Witkowska

O MAKIJAŻE MODELEK ZADBAŁY:
Ewa Krzesińska
Natalia Tereszczak
Małgorzata Aletańska
Magdalena Pieczonka

1 myśl w temacie “IV edycja plebiscytu Lwice Biznesu z udziałem gwiazd”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s