Moda

O pasji do biznesu w świecie modnej Polki. Anna Hajnosz modowa bizneswoman

Jak sama twierdzi: Nie podążam ślepo za modą. Mamy mnóstwo sieciówek gdzie możemy ubrać się modnie. Anna Hajnosz pochodzi z Ostrowa Wielkopolskiego. Do własnego biznesu przekonywała się latami lecz się udało. Dodatkowo zaraża swoim modowym światem innych.

20190714_095615Fot.: Własność firmy Good Look, na zdjęciu właścicielka firmy Anna Hajnosz

Skąd pomysł na biznes?

Tak naprawdę dojrzewałam do decyzji o otwarciu własnego interesu latami. Brakowało mi tylko  odwagi i przysłowiowego kopa. Tutaj momentem przełomowym by la rozmowa z koleżanką, która mieszka w Londynie od kilku lat i pracuje w branży modowej. Przekonała mnie. że nadaję się do tego jak mało kto i obiecała, że mi pomoże.

Czym wyróżnia się marka na rynku ?

Zgadzałyśmy się od początku, że głównym założeniem marki Good Look mają być pojedyncze egzemplarze. Żadna z nas nie lubi spotkać na tym samym przyjęciu dwóch innych pań w identycznej stylizacji. Dlatego unikamy powtórek. Cały asortyment przyjeżdża z Londynu. Firmy u których się zaopatrujemy współpracują z dostawcami z Włoch i Francji więc myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie. Mamy w ofercie rzeczy na każdą okazję. Prym wiodą suknie eleganckie, stonowane ale przede wszystkim te ” z pazurem ” bo nasz klient to klient, który lubi bawić się modą, eksperymentować. Jest mi bardzo miło kiedy klientka wraca po „premierze” kreacji  zadowolona pomimo, że nie była do końca przekonana kiedy ją zapewniałam, że wygląda zjawisko. Słowa ” Miała Pani rację, czułam się komfortowo i otrzymałam mnóstwo komplementów…”. utwierdzają mnie w przekonaniu, że robię to co kocham.

20190714_112033Fot.: Własność firmy Good Look, na zdjęciu wystawa z kolekcjami marki

Wiele kobiet czerpie inspiracje z magazynów modowych czy od fashionistek. A kto lub co inspiruje Panią przy wyborze kolekcji?

Nie podążam ślepo za modą. Mamy mnóstwo sieciówek gdzie możemy ubrać się modnie. Tutaj chodzi o to żeby ubrać się niebanalnie i czuć się nadal sobą, nikogo nie udawać czy naśladować, bo wtedy będziemy się czuły przebrane a nie ubrane.

Można stwierdzić, że Good Look jest marką dla każdej kobiety. A czy prowadzą Państwo sprzedaż internetową ?

Staramy się, żeby klient był zadowolony bez względu na wiek i rozmiar. Oczywiście prowadzimy też sprzedaż internetową. Jednak głównym odbiorcą jest klient stacjonarny. Chciałabym tutaj serdecznie podziękować stałym klientkom za zaufanie i najlepszą reklamę.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s